IPL/ Usuwanie tatuażu/ makijaż permanentny

 

Wybierz interesujący cię zabieg:

FOTOEPILACJA (IPL)

FOTOODMŁADZANIE – LIFTING

TERAPIA TRĄDZIKOWA

TERAPIA NACZYNKOWA

REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

USUWANIE TATUAŻU

MAKIJAŻ PERMANENTNY

FOTOEPILACJA (IPL)

Jest to zabieg a właściwie seria zabiegów będąca metodą trwałego usuwania owłosienia za pomocą silnego światła emitowanego przez urządzenie E-Light (IPL + RF). Proces polega na zamianie energii świetlnej w energię cieplną. To ciepło dociera do mieszka włosowego, przegrzewa go i niszczy powodując że w ciągu ok. 2 tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają razem z cebulkami. Dotyczy to włosków które są w facie wzrostu. Poleca się serie od 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępie czasowy 3-6 tygodni między zabiegami. Przed wykonaniem zabiegu obowiązkowa jest konsultacja, mająca na celu przedstawienie pacjentowi wszelkich przeciwskazań i dokonanie oceny czy pacjent może poddać się tego typu zabiegom. Najpopularniejsze z przeciwskazań to : stany zapalne skóry, nowotwory i guzy, liszaje, bielactwo, łuszczyca, trądzik, makijaż permanentny, ciąża, karmienie piersią, alergie na słońce, egzema, opalanie się w ciągu 3 tyg. przed zabiegiem lub też korzystanie z zabiegów takich jak np. peeling mechaniczny (mikrodermabrazja) i kilka innych. Zalecane jest przed zabiegiem aby unikać słońca i solarium, zaprzestać używania samoopalaczy i preparatów fotouczulających.

-małe partie 69 zł

(wąsik / broda/ baki / policzki / kark / linia pępka / dłonie / stopy / szyja)

- średnie partie 89 zł

(pachy / ramiona / przedramiona / klatka / brzuch / góra lub dół pleców / uda / łydki + kolano / pośladki + przestrzeń międzypośladkowa / bikini normalne / bikini brazylijskie)

-duże partie 109 zł

(całe ręce / plecy / całe nogi)

 

FOTOODMŁADZANIE – LIFTING

Jest to odmładzanie skóry za pomocą światła. Fotoodmładzanie to nowoczesny zabieg który pozwala przy pomocy silnego światła IPL zniwelować drobne oznaki starzenia się skóry, przywrócić jej blask, usunąć zmęczenie. Zabieg ma na celu również pobudzenie produkcji kolagenu. Poprawia napięcie skóry, odmładza ją i częściowo likwiduje bruzdy i zmarszczki. Pozwala także na poprawę owalu twarzy i działa obkurczająco na naczynia krwionośne, zmniejsza przebarwienia i leczy cery trądzikowe.

Cena zabiegów: 89 zł - 149 zł

 

TERAPIA TRĄDZIKOWA

Dzięki silnemu światłu IPL zabieg powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych. Wiązka tego światła wnika w głąb skóry i ogranicza poprzez działanie na gruczoły łojowe, produkcję sebum. Światło to ma także właściwości odkażające.

Cena zabiegów: 89 zł - 149 zł

 

TERAPIA NACZYNKOWA

Jest to zabieg polegający na naświetlaniu skóry intensywnym źródłem światła IPL które przechodzi przez powierzchnię skóry i w zetknięciu z hemoglobiną zamienia się w ciepło przez co naczynka zostają zamknięte.

Cena zabiegów: 49 zł - 159 zł

 

REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

Polega na podgrzaniu komórki zawierającej barwnik, powodując ich zniszczenie. Przebarwienie ciemnieje a następnie w ciągu 10-14 dni dochodzi do niewielkiego złuszczenia się i stopniowego zmniejszenia się przebarwienia.

Cena zabiegów: 49 zł - 159 zł

*Do każdego zabiegu indywidualnie dobrana maska GRATIS

 

USUWANIE TATUAŻU

Zabieg wykonywany przy użyciu lasera Nd:Yag w technologii Q-switch, która pozwala na rozbicie pigmentu na cząsteczki, z których usunięciem radzi sobie organizm poprzez proces fagocytozy. Dzięki bardzo krótkiemu impulsowi zastosowanemu w technologii Q-switch okoliczne tkanki nie ulegają przegrzaniu co minimalizuje ryzyko powstania oparzeń. Laser stosuje się z powodzeniem do usuwania tatuaży profesjonalnych i amatorskich (czarne, granatowe, szare, czerwone i pochodne), makijażu permanentnego oraz tatuaży pourazowych. Laser posiada ograniczenia w usuwaniu żółtego, pomarańczowego i różowego barwnika, a kolor biały zupełnie nie reaguje na terapię. Efekt oraz liczba zabiegów są uzależnione od głębokości wprowadzenia barwnika, jego gęstości, typu skóry oraz wydolności systemu immunologicznego. Całkowite usunięcie tatuażu w trakcie jednej sesji jest przeważnie niemożliwe. Okres pomiędzy kolejnymi sesjami wynosi od 4 do 8 tygodni. Proces usuwania nie jest bardziej bolesny od tatuowania i trwa do kilkunastu minut, jednak w razie konieczności istnieje możliwość zastosowania znieczulenia. Przy kwalifikacji do zabiegu u każdego pacjenta wykonujemy test skórny.

Przeciwwskazania:

- widoczna opalenizna w okolicy zabiegu

- stosowanie leków i ziół światłouczulających (nagietek, dziurawiec, ibuprofen, antydepresanty)

- cukrzyca

-skłonność do bliznowców.

pierwszy cm2 - 50 zł

każdy kolejny 20 zł

usuwanie tatuaży konturowych wyceniane jest indywidualnie.

Przy konieczności zastosowania serii powyżej 4 zabiegów oferujemy rabat na kolejne sesje. Prześlij nam zdjęcie swojego tatuażu z przyłożoną obok linijką, a wycenę zabiegu prześlemy Tobie e-mailem.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY
-Brwi cieniowanie 700zł

-Brwi 3D/metoda włosa/ microblading 800zł
- Kreska górna  500 - 600zł
- Kreska dolna 400
- Kreska cieniowana 1000 zł
-Usta 900-1100 zł

Kontakt

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Infolinia 531 378 800
tel. (61)677 30 12

Adres

ul. Piątkowska 122
61-693 Poznań

Godziny Otwarcia

Pn - Pn 8.00- 21.30
Sob 9.00 - 17.00