Nasz personel

 

Marlena

Dyplomowany magister kosmetologii. Studia magisterskie na kierunku kosmetologia ukończyła na Wydziale Kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Może pochwalić się już 7-dmio letnim doświadczeniem w pracy w gabinecie kosmetycznym, oraz wieloma dyplomami z ukończonych kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii. Kosmetologia jest jej pasją i kocha pracę z ludźmi. Zawsze służy dobrą radą i podpowie jakie zabiegi będą najbardziej odpowiednie oraz jak kontynuować  pielęgnację w domu. A największą satysfakcję przynosi jej Państwa zadowolenie z jakości świadczonych usług.

 

Ola

Dyplomowana magister kosmetologii. Studia licencjackie ukończyła w Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Może pochwalić się 5-cio letnim doświadczeniem w pracy w gabinecie kosmetycznym. Zajmuje się kosmetologią ogólną, szczególnie zabiegami związanymi z twarzą.

 

 

Marysia

Przyszły magister kosmetologii. Specjalizuje się w manicure i pedicure. Jest bardzo otwartą i kontaktową osobą co pozwala jej szybko nawiązać dobry kontakt z klientem.

Monika

Z zawodu dyplomowana pielęgniarka i kosmetolog. Moją pasją jest medycyna estetyczna. Z miłości do piękna cały czas szkole się i pogłębiam swoją wiedze aby zaproponować klientce najnowsze rozwiązania zawsze dostosowane do oczekiwań pacjenta. Jestem osobą dokładną, spokojną, w moich rękach możecie czuć się bezpiecznie. Pracuje tylko na bardzo dobrych certyfikowanych produktach co przeklada sie na efekty pozabiegowe.

Kontakt

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Infolinia 531 378 800

Adres

ul. Piątkowska 122
61-693 Poznań

Godziny Otwarcia

Pn - Pn 8.00- 21.30
Sob 9.00 - 16.00