Nasz personel

 

Marlena

Dyplomowany magister kosmetologii. Studia magisterskie na kierunku kosmetologia ukończyła na Wydziale Kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Może pochwalić się już 7-dmio letnim doświadczeniem w pracy w gabinecie kosmetycznym, oraz wieloma dyplomami z ukończonych kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii. Kosmetologia jest jej pasją i kocha pracę z ludźmi. Zawsze służy dobrą radą i podpowie jakie zabiegi będą najbardziej odpowiednie oraz jak kontynuować  pielęgnację w domu. A największą satysfakcję przynosi jej Państwa zadowolenie z jakości świadczonych usług.

 

Ola

Dyplomowana magister kosmetologii. Studia licencjackie ukończyła w Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Może pochwalić się 5-cio letnim doświadczeniem w pracy w gabinecie kosmetycznym. Zajmuje się kosmetologią ogólną, szczególnie zabiegami związanymi z twarzą.

 

Ewa

Dyplomowany fizjoterapeuta i kosmetolog. Może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem. Jej główną pasją są masaże relaksacyjne i fizjoterapeutyczne. Zawsze służy dobrą radą i podpowie jakie zabiegi będą odpowiednie dla ciała lub twarzy. Jej długoletnie doświadczenie jest gwarancją zadowolenia ze świadczonych usług.

Marysia

Przyszły magister kosmetologii. Specjalizuje się w manicure i pedicure. Jest bardzo otwartą i kontaktową osobą co pozwala jej szybko nawiązać dobry kontakt z klientem.

Kontakt

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Infolinia 531 378 800
tel. (61)677 30 12

Adres

ul. Piątkowska 122
61-693 Poznań

Godziny Otwarcia

Pn - Pn 8.00- 21.30
Sob 9.00 - 16.00